Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/photopay/domains/photopay.pl/public_html/config.php on line 155
PhotoPay [beta] - baza zdjęć, royalty free, baza fotografii, bank foto, fotografia reklamowa, zdjęcia na stronę

#0000080

#0000028

#0000051

#0000073

#0000046

Jak kupować zdjęcia

Kupowanie zdjęć nigdy nie było prostrze!


1. Nie jesteś jeszcze naszym użytkownikiem? Nie czekaj! Zarejestruj się jeśli jesteś fotografem, grafikiem lub osobą, która jedynie szuka materiałów do swojej pracy lub rozrywki - każdy może być naszym użytkownikiem - rejestracja jest prosta i nic nie kosztuje. Zarejestrowani użytkownicy maja dostęp do większej liczby opcji i udogodnień - mogą np. dodawać fotki i ich autorów do panelu ulubionych by mieć do nich szybki dostęp!


2. Zakup punkty - punkty to waluta PhotoPay, kupujesz ja w pakietach - dzięki temu zawsze na koncie będziesz miał rezerwę do nabywania fotek, kiedy zajdzie potrzeba. Za punkty w szybki i prosty sposób zapłacisz poprzez bezpieczne płatności online, nie potrzebujesz tez karty kredytowej - możesz zapłacić przez przelew elektroniczny z wielu popularnych polskich banków. Płatność jest od razu księgowana więc nie musisz czekać ani minuty na to by skorzystać ze świeżo nabytych punktów.


3. Wybierz materiały, które cie interesują i nabądź je używając punktów. Możesz wybrać dowolny rozmiar w zależności do potrzeb - czy szukasz materiałów na ulotki, stronę www, koszulkę czy tez pulpit komputera lub tapetę na komórkę!