Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/photopay/domains/photopay.pl/public_html/config.php on line 155
PhotoPay [beta] - baza zdjęć, royalty free, baza fotografii, bank foto, fotografia reklamowa, zdjęcia na stronę

#0000077

#0000030

#0000058

#0000074

#0000056

O nas

01 września 2009 wystartowaliśmy z jedynym na polskim rynku serwisem na zakup zdjęć z licencją Royalty Free. Jest to miejsce, w którym możemy podziwiać nowe oblicze fotografii i grafiki. Zachęcamy wszystkich do korzystania z serwisu.

Photopay to internetowa baza zdjęć, grafiki i obrazów. Nasza oferta skierowana jest do osób, które za pomocą aparatu  tworzą niezwykłe fotografie. Od dziś nie muszą one jedynie zapełniać kolejnego albumu ale mogą być cenną bazą dla: grafików , agencji reklamowych, drukarni a także wydawców prasy. Mamy nadzieję, że dzięki szybkiemu rozwojowi serwisu nasza baza będzie się ciągle poszerzać i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zakup zdjęć odbywać sie będzie za pomocą punktów kredytowych (wewnętrznej waluty PhotoPay), które należy wykupić przed rozpoczęciem transakcji, płatność poprzez serwis dotpay.pl. Ceny poszczególnych zdjęć zależą od rozdzielczości, wielkości oraz rodzaju wybranej licencji. Już za 1 pkt. można stać się posiadaczem ciekawej fotografii. Dalsze informacje na temat funkcjonalności serwisu w regulaminie użytkownika.

Dołącz do nas!

Chciałbyś  z nami współtworzyć społeczność PhotoPay.pl? Dołącz do zespołu - chętnie nawiążemy współpracę z dynamicznymi osobami chętnymi do obsługi zarówno autorów materiałów czyli fotografów i grafików jak i naszych gości - osób szukających dobrych zdjęć i grafik do swoich materiałów reklamowych - napisz do nas na adres info@photopay.pl !